Warszawa Modlin

Warszawa Modlin

Lotnisko Warszawa Modlin zostało zbudowane na planie starego wojskowego lotniska nieopodal twierdzy Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim. Port znajduje się około 35 kilometrów na zachód od centrum Warszawy i jest lotniskiem wspierającym lotnisko imienia Chopina czyli Okęcie. Odprawia się tutaj do 3,5 miliona pasażerów każdego roku. Jedynym regularnym przewoźnikiem na lotnisku Warszawa Modlin jest Ryanair. Możemy się tutaj dostać do 42 różnych portów w całej europie. Port jest lotniskiem międzymiastowym dla lotów krótkiego zasięgu.

Z lotniska Modlin dolecieć mogą państwo do takich europejskich miast jak: Frankfurt, Londyn, Malmo, Oslo, Paryż, Rzym, Sztokholm, Dusseldorf, Cork, Budapeszt, Bergamo, Dublin, Barcelona oraz wiele więcej.

wypożyczalnia samochodów online

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Modlin

Jeżeli Wasz plan lotu uwzględnia lotnisko Warszawa Modlin polecamy państwu usługi naszych wypożyczalni samochodów. Nasza platforma rezerwacji samochodów online pozwala zarezerwować i wynająć samochód w kilku prostych krokach a wszystko z poziomu telefonu lub komputera osobistego w dowolnym miejscu. Usługa wynajmu samochodów przez naszą firmę gwarantuje podstawienie samochodu w dowolne miejsce na terenie Warszawy lub dowolnego lotniska..

Jeżeli wciąż pojawiają się wątpliwości co do wynajmu samochodu na lotnisku w Nowym Dworze Mazowieckim, zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz znajdujący się u góry strony a nasz doradca z pewnością będzie w stanie odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania.