Warszawa Okęcie

Warszawa Okęcie

Lotnisko Chopina jest największym polskim portem lotniczym który obsługuje ruch międzynarodowy. Lotnisko Warszawa Okęcie znajduje się 8 kilometrów na południowy zachód od centrum Warszawy, jest położony w warszawskiej dzielnicy Włochy. Ma również największy w Polsce terminal cargo który wykorzystywany jest przez największe firmy kurierskie oraz urząd celny. Lotnisko Warszawa Okęcie obsługuje rocznie prawie 12 milionów pasażerów i posiada powierzchnię ponad 500 hektarów.

wypożyczalnia samochodów online

Przewoźnicy

Lotnisko Warszawa Chopina obsługuje największych światowych przewoźników takich jak: Air Berlin, Aerofłot,Air France, Finnair, Emiriates,British Airways,KLM, Lufthansa, Norwegian, Wizz Air, Qatar Airways,LOT czy AllItalia

Z wyżej wymienionymi przewoźnikami możemy dostać się do ponad 100 miast w różnych częściach globu, dodatkowo port Warszawa Okęcie obsługuje nawet do 35 samolotów w ciągu godziny na 21 różnych trasach kołowania.

Wypożyczalnia samochodów która jest przy porcie lotniczym Warszawa Chopina to miejsce w którym znajdą Państwo samochód taki, jakiego tylko szukacie. Mnogość marek oraz klas samochodów w naszym asortymencie pozwoli dostosować się do Państwa potrzeb. Znajdą państwo w naszej wypożyczalni przy lotnisku Chopina samochody luksusowe, limuzyny, sportowe ale także wygodne i ekonomiczne samochody miejskie. Samochód podstawimy w dowolne przez państwa wybrane miejsce na terenie Warszawy lub lotniska Warszawa Okęcie. Zamówienie przez nasza platformę internetową pozwoli Państwu wybrać samochód w kilku prostych krokach.